Архів новин

14/05
2018

В останній день перед стартом травневих канікул активісти громадської кампанії «Врятувати Братиславу», яка вже більше двох років опікується відродженням цього комунального кінотеатру, отримали приємну звістку.

04/05
2018

В останній день перед травневими святами члени ініціативної групи подали до секретаріату Київської міської ради пакет документів необхідний для

24/04
2018

6 спортивних колективів, 80 гравців зійшлися на футбольному полі СДЮШОР «Зміна» у жаркому протистоянні за почесний трофей – Кубок «Правозахисту Оболоні».

20/04
2018

Ініціаторами звернення, яке готувалося спільно з представниками Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я, стали депутати від "Батьківщини" Ганна Свириденко та Марина Кочур.

02/04
2018

У Вербну неділю біля скандальної земельної ділянки на березі Йорданського озера відбулися збори оболонської громади. Але їх порядок денний був зовсім несвятковий.

28/03
2018

Шановні сусіди-оболонці!
Всі хто виступає проти забудови берегів Йорданського озера!
Запрошуємо вас на збори громади Оболоні, присвячені початку місцевої ініціативи за розірвання договору оренди земельної ділянки між Київрадою та фірмою-забудовником.
Порядок денний зборів:

27/03
2018

В ході зустрічі з лідером руху «Правозахист Оболоні» Ганною Свириденко, оболонці обговорили проект рішення Київради про розірвання скандальної угоди оренди земельної ділянки на березі Йорданського озера між Київрадою та ТОВ «МЕЗОКРЕД».

20/03
2018

Вже чотири роки ми боремося із забудовниками за Йорданське озеро. Бо цей затишний зелений куточок нашого району може будь-якої миті перетворитися на будмайданчик. За це час ми разом з вами зібрали тисячі підписів проти цього будівництва та звернулись до прокуратури та суду.

16/02
2018

Скандальна ділянка на березі Йорданського озера знову опинилася у центрі уваги оболонців та лідера громадського руху «Правозахист Оболоні» Ганни Свириденко. Цього разу через проведення девелоперської компанії Arricano архітектурного конкурсу на будівництво 34-поверхового житлового будинку.