Біографія Ганни Свириденко

Дитинство

Я народилася в Києві - кращому місті на землі.

У школі серйозно зайнялася спортом. Тривалі та наполегливі тренування загартовували силу волі, навчили чітко визначати завдання для досягнення кінцевої мети, постійно самовдосконалюватися. Регулярно брала участь у спортивних змаганнях, а літо проводила у спортивних таборах.

Освіта

У 8 класі прийняла рішення стати правознавцем. Вибір відбувся під впливом професії батька - юриста, для якого слова «закон» і «справедливість» стали головним життєвим принципом.

Закінчивши 9 клас, вступила до технікуму при Міжрегіональній Академії управління персоналом. Навчання завершила із золотою медаллю і «червоним дипломом» молодшого спеціаліста.

Продовжила навчання в Академії. Стала магістром правознавства. Зараз навчаюся в аспірантурі Інституту держави і права НАН України ім. Володимира Корецького. Маю наукові публікації.

Трудова діяльність

Після закінчення навчання важливий професійний досвід був отриманий під час роботи в кількох юридичних фірмах Києва.

Неодноразово виїжджала в країни Європейського союзу і ближнього зарубіжжя, де вивчала досвід кращих закордонних практик і напрацювань в галузі права.

Зараз працюю директором ТОВ «Юридична фірма «Добродії».

Громадська діяльність

2011 році разом зі своїми однодумцями створила та очолила громадський рух «Правозахист Оболоні». Адже у житті неодноразово стикалася з численними випадками беззаконня щодо простих людей. Тому прийняла для себе рішення - забезпечити якісний юридичний захист жителів Оболоні, навчити людей боротьбі зі свавіллям чиновників та захисту своїх законних прав.

За декілька років ми разом з небайдужими оболончанами пройшли шлях від безкоштовного надання юридичної допомоги у громадській приймальні до розробки та реалізації масштабних проектів у сфері екології, ЖКГ, самоорганізації населення та відстоювання інтересів громади.

Є членом Благодійного фонду підтримки ініціатив газети «День» та Українсько-Литовського Бізнес Клубу.