Ганна Свириденко «вибила» кошти на початок капітального ремонту «Братислави»

Ганна Свириденко «вибила» кошти на початок капітального ремонту «Братислави»

Капітальному ремонту «Братислави» бути! Ми домоглися закладення коштів у київський бюджет на 2019 рік для початку цих робіт.
Колись, ми разом з однодумцями з громадської кампанії «Врятувати Братиславу» пообіцяли, що не дамо «реконструювати» кінотеатр, аби перетворити його на багатоповерхівку. Ми слова дотримали.
Потім ми пообіцяли, що зробимо усе, аби був розроблений проект капітального ремонту закладу, який перетворить його на сучасний багатофункціональний громадсько-культурний центр. І слова дотримали.
Наступною нашою метою стала боротьба за виділення у бюджеті коштів на початок ремонтних робіт. І знову ми знайшли підтримку і розуміння серед депутатів Київради, які проголосували за цю мою пропозицію.
Безумовно, 5 млн. гривень – це лише початок і ми будемо боротись, аби збільшити цю суму за рахунок резервного фонду. Це є однією з ключових вимог нашої фракції «Батьківщина», і я маю у цьому питанні повну підтримку та розуміння з боку членів нашої команди, які дуже добре розуміють важливість реалізації цього проекту для мешканців Оболоні.